| dmady a întrebat:

Hey...tpu vreau sa cumpar un bilet de tren la ce categorie as putea sa il cumpar daca am 13
-copil?
-elev?(si daca as putea sa cumpar ca elev ce imi trebuie ca sa dovedesc)
multumesc!

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Elev si te duci cu carnetul de note vizat de la scoala. Bafta!

| Exxtremus a răspuns:

Atata treaba pentru un bilet?laughing Direct zici : Tanti? Imi dai un bilet de tren?big grin Zicea ea : Tine puiule => si ai biletlaughingGreu mai ii i vreo 3 leilaughingPoti sa iti faci abonament doar arata-i carnetul de note si gata la jumatate de pret.laughing Bafta.

| Chriistos a răspuns:

Carnetul de note. Si il iei la jumatate de pret.

| AlcatrazOne a răspuns:

Salut!
Poti sa-ti iei bilet de elev dar trebuie sa prezinti carnetul de note la ghiseul de bilete ca sa dovedesti, si iti da bilet cu reducere la jumatate. Funda?

| Catrinn a răspuns:

Ca elev! Te duci cu, carnetul de note si-ti iei bilet la jumatate de pret.
Bafta!