| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey unde as putea juca si eu online jocurile acestea Shadow of Chernobyl si Call of Pripyat?

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu stiu insa pe langa astea 2 versiuni de s.t.a.l.k.e.r. mai este si alta: clear sky care mi s-a parut cel mai bun dintre toate 3. daca nu l-ai jucat iti recomand sa-l joci.

| RoseOfTheFire explică (pentru al3xander):

Pai da dar de unde sa le iau?

| al3xander a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Activeaza ca sa poti primi mesaje de la toti utilizatorii

| RoseOfTheFire explică (pentru al3xander):

Pai mesaje pot primi ce sa activez?

| al3xander a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Poti primi doar de la utilizatori sniori. du-te la http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si la "Vreau sa primesc mesaje de la:"->Toti membrii TPU->Salveaza profilul

| RoseOfTheFire explică (pentru al3xander):

Gata.