| Geohe a întrebat:

Hey! Voi ce ati alege dintre urmatoarele arme airsoft: Blackwater BW1911 R2 CO2 si KJW M9A1 CO2? Am observat ca sunt mici diferente intre ele, dar colt-ul ofera mai multe avantaje (mai putin cand vine vorba despre incarcator, care duce 17 bile).

2 răspunsuri:
| kalex a răspuns:

Mai intai fii sigur ca ai 18 ani. In al doilea rand sa stii ca nu este legal sa folosesti asa ceva in public (fara ceva permis) doar la tine in ograda poti. Alegerea este a ta. Tu stii la ce o sa o folosesti

| Geohe explică (pentru kalex):

Sunt destul de sigur ca nu am 18 ani, ci 23 si chiar daca sunt un incepator in acest sport, sunt destul de sigur ca nu am voie sa folosesc aceste arme in public, ci intr-un spatiu amenajat. Dar nu asta a fost intrebarea.