| Luci88 a întrebat:

Hey, Vreau sa imi instalez Nod 32 si cand dau sa il instalez imi zice: Acest pachet de instalare este destinat sistemelor de operare pe 32 de biti. Utilizati un pachet de instalare pentru sisteme de operare pe 64 de biti.
Ce trebuie sa fac? ma ajutati? imi ziceti voi de unde il pot lua? Funda:*

Răspuns Câştigător
| cataswat a răspuns:

Incearca asta:http://www.eset.ro/download/antivirus-gratuit-free-trial.php
Dai putin mai in jos si o sa scrie asa:ESET Smart Security 5 pentru Windows 7/XP/2000/Vista (64-bit). DOWNLOAD. Apesi pe download si il iei pe cel de 64 bit. Daca nu te descurci lasa comm aici si iti voi raspunde. Funda?

| Luci88 explică (pentru cataswat):

Daca ai un anti virus, poti sa mai instalezi 1? sau trebuie sa il dezinstalezi daca vrei sa instalezi altu?

| imaqtpie a răspuns (pentru Luci88):

Daca instalezi mai multe antivirusuri intre ele vor exista incompatibilitati si o sa ai probleme gen BSOD etc.

3 răspunsuri:
| cataswat a răspuns:

Poti instala cate vrei, dar iti va functiona pc-ul mai greu. Cand dezinstalezi un anti-virus sa iti deconectezi calculatorul/laptopul de la internet.