| 12345Anonim a întrebat:

Hey! Am un laptop cu sistem de operare linux si nu pot descarca nimic de pe net.Nu exista vreo aplicatie prin care sa am un pachet de instalare, sau ceva de genul? Va rog ajutati-ma! Nu vreau sa imi schimb sistemul de operare...

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca tot vrei ceva linux, descarca Edubuntu si instaleaza-l:
http://cdimage.ubuntu.com/edubuntu/releases/14.04/release/
ai 2 imagini ISO (una i386 pe 32 biti, una pe 64 biti pentru procesorele care suporta 64 biti.

| gelu1970 a răspuns:

Anonim, de ce iti mananci nervii cu Linux? e un bun sistem de operare, insa Windows ocupa un prim loc in lume cu 92% utilizatori. deci recomandarea mea e sa treci de partea cealalta.
bafta.

| viotedy a răspuns:

Pune-ti windows.