| LollyGirl a întrebat:

Hey. Vreau si eu sa-mi iau un aparat foto performant dar sa nu coste f mult ceva olympus thinking funda.

Răspuns Câştigător
| Taeron a răspuns:

Http://goo.gl/muDY4
Un raport foarte bun pret calitate

2 răspunsuri:
| AlexSM86 a răspuns:

Http://www.domo.ro/......T100_Black
Yo mi-am luat 1 acu juma d an si sunt multumit de el cu o singura precizare: e mai "pitziponc" daca pot sa-i zic asa :)) ii plac numai cardurile d memorie d firma pentru ca la oferta mi-l dadusera cu un card noname, nu mai stiu cum se numea, si nu mi-a mers si mi l-au schimbat cu un Verbatim si merge perfect! Sper ca te-am ajutat!;)

| djkoko a răspuns:

Sunt in magazine eu am vazut si la 6-7 milioane nu neaparat Olympus dar firme cunoscute si crede-ma ca sunt f bune eu am (gasesti la carrefour)