| Elena_1106 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cat e bun este aparatul Mirrorless Olympus E-PM1, Black, Kit dublu EZ-M1442 II R, Black + EZ-M4015 R. Vreau sa imi iau un aparat foto performant..fiind pasionat de fotografie si nu stiu cat de bun e acesta.

1 răspuns:
| ValentinStefan a răspuns:

Inainte sa dai bani pe un aparat citeste un pic ce insemna, diafragma, distanta focala, iso, full frame. In lumea foto se zice ca cei care vor performanta nu folosesc Olympus. Recomandarea mea este un DSLR Nikon sau Canon la care dupa ce prinzi un pic de experienta le poti schimba obiectivele, gasind ieftineala la mana a doua.