| Diamantsacru a întrebat:

Hi,TPU! Aceasta intrebare se adreseaza jucatorilor de Transformice...
-Cum se castiga oualele de paste?(unde?)
-Cum pot sa-mi schimb tribul?
-Cum pot sa fac capsuni?
~Cine poate sa-mi raspunda la toate intrebarile va primi FUNDA + VOT!
~Cine poate sa-mi raspunda la 1 sau 2 intrebari va primi
doar VOT!

Răspuns Câştigător
| Unseen a răspuns:

1.In mapa de event de Paste trebuie sa iei branza de la iepure si sa intrii cu ea in gaura(primesti o branza si un ou).In orice sala este eventul.
2.Intrii in meniu, dai pe trib, si te cauti pe lista apoi dai x si paraseste tribul, iar daca vrei sa intrii in alt trib ori iti faci tu unul(iti trebuie 500 branze) ori rogi pe cineva sa te bage intr-unul.
3. Capsunile le obtii donand.

9 răspunsuri:
| Diamantsacru explică:

Bine,daca imi raspundeti la 1, 2 sau chiar 3 intrabari va dau funda+vot!
Va rog raspundeti!

| Diamantsacru explică:

Intre timp am aflat cum pot castiga oualele, dar, eu mai astept raspunsuri...

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Buna.Capsuni gratis poti sa iei de aici: http://m.confirmare-cod.webnode.com/Citeste cu atentie informatiile si completeaza formularul. O sa ai 235 capsuni ^^

| Tiran99 a răspuns:

1-in orice mapa cand vezi un iepure daca iei branza de la el si ajungi teafar la gaura primesti 1x branza 1x ou
-pe /room 801
si cumparand si evente

| Diamantsacru explică (pentru Tiran99):

Te joci Transformice? daca da, cum te numesti, in joc?

| PisicaDragutza3 a răspuns (pentru Diamantsacru):

Eu Emutatrei tongue