| Emma_9030 a întrebat:

Hi TPU, am vazut cateva modele de laptop mic si as dori sa imi cumpar unul dar nu prea stiu multe despre ele. Sunat la fel de bune ca cele normale? Care sunt cele mai bune modele? La ce artrebuii sama uit? Probabil ca il voi folosii mai mult pentru Net dar as dori sa aiba si o memorie bunicica. Daca aveti, imi puteti spune cam cum se descurca?

1 răspuns:
| stephanny a răspuns:

Gasesti si cu memorii bunicele doar ca nu au cd-rom/dvd-rom deci nu poti citi decat stick-uri.pentru net iti poti face treaba excelent cu ele cauta ceva cu peste 2gb ram, si un HP de preferinta sunt cele maibune.