| kUuKii a întrebat:

Hi vreau si eu saitul scoli nr 1 ramnicu sarat (pentru cei care sunt din oras) plllss

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

» Adresa: orasul Ramnicu Sarat
» Telefon: 0238/562. 528

http://www.calificativ.ro/SCOALA_CU_CLASELE_I_VIII_NR1-inst6517.html

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala aia sa aiba sait? nici nu stiu ce-i aia cadavrele de acolo, in frunte cu manageria scolii! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur! si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim, vai de capul tau, nici nu sti sa scrii si iti dai cu parerea. "site" nu "sait", si macar daca ai avea curajul sa iti spui numele.
in legatura cu intrebarea ta, stiu exact ce scrie si jos, mult succes in cautare, si eu am invatat acolo si sunt curioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa stii si tu sc nr 1 e o sc foarte buna happy

| Razvan91 a răspuns:

Https://www.facebook.com/ScoalaNr1RmSarat nu au site. dar au facebook!

| Lena_8278 a răspuns:

Anonim , vai de capul tau , nici nu sti sa scrii si iti dai cu parerea . "site" nu "sait" , si macar daca ai avea curajul sa iti spui numele .
in legatura cu intrebarea ta , stiu exact ce scrie si jos, mult succes in cautare , si eu am invatat acolo si sunt curioasa .