| f1r3TiG3R a întrebat:

ma poate ajuta cineva, vreau si eu link de la evidenta populatiei Ramnicu Sarat cu toate personele din comuna Topliceni. Dau o funda mare, caut ajutor urgent.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Baza de date cu evidenta populatiei (RNEP) nu este publica, asa ca nu o poti accesa. Numai bine!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai cum sa faci rost de asa ceva, decat daca procuri cumva o carte de telefon (fie ea si mai veche), iar acolo se gaseste ce vrei tu...numele persoanelor, adresa, nr tel. etc
Altfel, n-ai cum.