| YoungMoneyWeezy a întrebat:

Hiii! As vrea sa stiu cum este pe la Geoagiu Bai deoarece merg maine acolo si as vrea sa stiu cum este. Funda...:X:X.

Răspuns Câştigător
| BeyonceFan a răspuns:

Geoagiu Bai? Pai este frumos, nu extraordinar sau fantastic, dar e frumos. Sunt trei piscine:
-una mica, cu adâncimea minima de 0.2 m și maxima de 1.5 m
-una mijlocie, cu adancimea minima de 1.5 m si maxima de 3 m
-una tot mijlocie, cu adncimea minima de 2 m si maxima de vreo 3.5 m
Cea mai calda este cea mica, un pic mai rece, dar nu cu mult, cea mijlocie, si cea mia rece este cealalta mijlocie, dar oricum niciuna n-are apa de sa te arzi in ea si nici sa ingheti de frig. Cea mica are un tobogan, si cea mijlocie are 2 trambuline.
Intrarea pentru copii e 10 parca si intrarea pentru adulti e 15 lei.
Si eu ma duc maine acolo, poate ne intalnim. Si chiar daca ne-am intalni tot nu am sti pentru ca nu ne cunoastem. Dar oricum, distractie placuta. Si uite un site cu poze ca sa vezi cum e acolo:http://www.google.ro/......ttp?/webhp Sper ca te-am ajutat! Distractie placuta inca odata!

3 răspunsuri:
| anky13 a răspuns:

Salut mie imi place foarte mult acolo sunt vreo 3 bazine unul cu apa mica si celalalte cu apa mai mare, sunt banci, loc de pus patura, restaurante, cabine de proba. Sper sa-ti placabig grin

| Anamaria150 a răspuns:

Este splendidlove struck Sunt vreo 3 piscine daca imi aduc eu bine aminte, este un loc foarte frumos si merita sa mergi.

| lorena_3278 a răspuns:

Buna:d, da de ce nu intri pe google imagini sa vezi sau pe siteul lor? Eu asa procedez :d