| anonim_4396 a întrebat:

Maine o sa merg prima data la psiholog deoarece am o perioada mai proasta in viata mea si as vrea sa stiu si eu cum este prima data acolo

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Va fi bine. Toti avem perioade proaste in viata, ne trebuie ajutor. Poate va fi putin ciudat, pentru ca te va intreba multe chestii, dar totul este doar pentru a te cunoaste mai bine. Comoditatea ta va depinde si de sexul psihologului, cand esti femeie iti va placea sa vorbesti tot cu o femeie.

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Prin ce treci draga? As vrea sa ascult ce ai pe suflet.