| baiatuucupizzza a întrebat:

Hristos a inviat! E buna aceasta tableta? http://www.emag.ro/......r--pTABI71 Astept pareri!

2 răspunsuri:
| codrinstefan2103 a răspuns:

La banii pe care-i dai pe dânsa e ok. Cum zice și Renes, caută un magazin, joacă-te nițel cu dânsa și apoi te decizi dacă o cumperi sau nu. E-Mag au magazine în majoritatea orașelor și poți vedea dacă au pe stoc ceva. Baftă și adevărat a înviat.

| Renes a răspuns:

Adevarat a Inviat!
Si da, mi se pare destul de buna, desi de pe internet, nu prea mi se pare ca poti avea incredere, dar ca model si ca utilitatile pe care le are sunt ok.
Mai bine du-te intr-un magazin, dar nu online.
Succes!