| cFlorin a întrebat:

Care dintre aceste doua tablete e mai buna? ( http://www.emag.ro/......r--pTABI71 vs. http://dualsim-shop.ro/tablete-pc/333-icoo-t33-white.htm l ) FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, sa revenim, ICOO are de doua ori mai multa memorie de procesare si de stocare, are port pentru cablu de afisat tableta la un televizor HD, are loc de card de memorie pana la 32 GB, are si procesor mai bun, are accelerometru (sau cum iti place tie sa spui, G-Sensor), are si loc de bagat cablu de net (nu stiu la ce ti-ar folosi optiunea asta, dar mi se pare folositoare daca stai langa router cand esti pe net si vrei sa se incarce mai repede, daca vrei sa folosesti aceasta optiune iti trebuie o sa iti trebuiasca un cablu pe care poti sa il iei de la orice magazin de electronice, daca esti interesat de asta, dupa ce iti iei tableta ii zici la magazin sa-ti dea un cablu de net, iar daca nu intelege un RJ-45 tata-tata. Cablul respectiv il vei baga tot in router) si e alba! Dar daca ar fi dupa mine, daca mai ai ceva bani pusi de o parte, ia-ti te rog tableta asta: http://domo.ro/......esspeed_E1 Vesriunea asta e valabila si daca nu te increzi in siteul pe care ai gasit ICOO-ul.

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tableta ICOO, e mai puternica si are mai multe optiuni

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru cFlorin):

Oricum, si GoClever si ICOO sunt companii chinezesti, deci sunt de aceeasi calitate. Si la orice site poti face reclamatie la protectia consumatorului, deci nu ar trebui sa fie probleme. In plus nu e mare diferenta intre Android 2. 2 sau 2. 3 mai ales la tabletele de 7 inch. Deci in continuare eu aleg ICOO-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru cFlorin):

Hai ca mai vb pe seara, am treaba

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru cFlorin):

Hai, nu mai pui alte intrebari? Sunt liber sa ti le raspund!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru cFlorin):

Acum fara faza cu TPU-ul, eu chiar iti recomand sa mergi pe E-Boda-ul pe care ti l-am aratat mai devreme, chiar e mai bun, si daca nu ai incredere in ICOO e alegerea perfecta

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru cFlorin):

STAI STAI STAI NU CUMPARA ICOO-UL. Am gasit specificatiile complete si se pare ca tableta pe care ai ales-o tu initial si ICOO-ul au acelasi ecran. Deci, naspa. Ai incredere in mine si ia-ti E-Boda-ul pe care ti l-am indicat in raspunsul cu funda. Face tot ce face ICOO-ul si are si ecran mai bun, si are Android 2. 3 daca tii neaparat mortis la asta. Si brand-ul e de incredere, iar DOMO este o companie mare, care nu importa chinezarii

| anonim_4396 a răspuns (pentru cFlorin):

Cat mai ai de strans?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru cFlorin):

Mihutz98, dar te rog sa discutam doar pe problema asta, nu pe altceva, incerc sa-mi pastrez agenda de mess cat se poate mai curata

| anonim_4396 a răspuns (pentru cFlorin):

Deci, sa revenim, ICOO are de doua ori mai multa memorie de procesare si de stocare, are port pentru cablu de afisat tableta la un televizor HD, are loc de card de memorie pana la 32 GB, are si procesor mai bun, are accelerometru (sau cum iti place tie sa spui, G-Sensor), are si loc de bagat cablu de net (nu stiu la ce ti-ar folosi optiunea asta, dar mi se pare folositoare daca stai langa router cand esti pe net si vrei sa se incarce mai repede, daca vrei sa folosesti aceasta optiune iti trebuie o sa iti trebuiasca un cablu pe care poti sa il iei de la orice magazin de electronice, daca esti interesat de asta, dupa ce iti iei tableta ii zici la magazin sa-ti dea un cablu de net, iar daca nu intelege un RJ-45 tata-tata. Cablul respectiv il vei baga tot in router) si e alba! Dar daca ar fi dupa mine, daca mai ai ceva bani pusi de o parte, ia-ti te rog tableta asta: http://domo.ro/......esspeed_E1 Vesriunea asta e valabila si daca nu te increzi in siteul pe care ai gasit ICOO-ul.