| cFlorin a întrebat:

Isi merita aceasta tableta banii? http://www.emag.ro/......r--pTABI71 Comantati pe aceasta tema. FUNDA

Răspuns Câştigător
| NikDeea a răspuns:

Pai : Are wirlwss, jocuri... Si costa putin. Eu zic ca se merita banii. Intr-adevar. ipad e mult mai bun, Insa fa o deferenta de pret. Si eu caut o tableta si am gasit una nu foarte scumpa : Tableta E-BODA IMPRESSPEED E1
Pot sa iti dau un link unde are Video si datele despre ea, ce are si ce nu are :http://www.emag.ro/......9023205489

Fundita?

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Îmi permit să adaug la spusele lui Mihai, că aici se pune și problema de preț. De la 399 la 1. 799 e drum lung.
La prețul ăla eu zic că se merită, cât de cât pentru fun e destul de bună.
Dacă o vrei pentru ceva, eu știu, mai serios, atunci poate că se merită să dai atâția bani, dar la banii ăia îți poți lua un laptop calumea. happy
Oricum, baftă! happy

| Mihay4 a răspuns:

Nu! Chiar nu îți sugerez! Uite-te puțin la tableta iPad și fă o diferență! Vei observa ca este foarte diferită, iar cea mai bună tableta și de calitate este cea de la Apple Inc! Viitorul creat de el! Dacă încă nu ești hotărât îți sugerez să te uiți la noua tableta iPad nou... Vei rămâne cu gândul că vrei să-l cumperi.

| NikDeea a răspuns:

Scuza-ma. Vroiam sa scriu Wirless ( WI-FI )