| maite13 a întrebat:

Hristos a inviat! Vreau sa trimit mesaje multimedia dar nu merge, asa ca am apelat *100# si am dat la rubrica Mesaje multimedia, am dat pe Activare si scria ca o sa vina un mesaj de confirmare dar nu am primit nimic.va rog sa-mi spuneti cum as putea sa trimit mesje multimedia. ofer funda si voturi

3 răspunsuri:
| NuCa20 a răspuns:

Incearca sa mai repeti inca odata activarea. Daca tot nu primesti nici un mesaj, inchide si redeschide telefonul...incearca iar, si daca din nou nu functioneaza, asteapta pana maine, probabil sunt probleme cu serverul. Asa am patit si eu la activarea web-n-walku-ului happy

| maite13 explică (pentru NuCa20):

Am incercat de nenumarate ori dar nu stiu de ce nu merge.

| Evelynne2002 a răspuns:

Imi pare rau nu stiu