| stangaionut a întrebat:

Http://www.emag.ro/sistem-desktop-serioux-extreme-v9b-cu -procesor-Intel-coretm-i5-3330-3ghz-8gb-hdd-1tb-ati-rade on-hd-7750-1gb-serioux-extreme-v9b/pd/E4YNKBBBM/

unitatea asta poate duce fifa 2013? mersi

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Pagina inexistenta. dar daca are 2-3 gb rami, sigur duce

| Malvin2012 a răspuns:

Poate sa il duca la ALL Very HiGH adică poti pune totul la ultra si nu o sa ai lag

| Malvin2012 a răspuns:

Si nu conteaza aproape de loc rami, rami in functie de cati rami foloseste aplicatia atatia rami trebuie sa ai, fifa foloseste vreo 500MB maxim, iti trebuie procesor, este un i5 3330 3. 3ghz este foarte bun si placa buna, se poate sa faci un upgrade cu un Hd 7870 2gb XT with Boost recomandat, o sa iti mearga tot ultra, are 8GB RAM apropo, FUNDITA?