| mafiotuXXL a întrebat:

Http://www.okazii.ro/catalog/58150623/motor-trifazic-tri fazat-.html#galerie
Acell motor Trifazic l-as putea pune la o moara.
Nu estee mare moaraa de macinat (BucatE)
DAu Fundita la cel mai bun raspuns.
Vreau SEriozitate Daca ar fi bun la moara sau nu.

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

O fisa tehnica la moara aia ai? In primul rand un motor trifazat presupune alimentare la 400V/50Hz, in al doilea rand trebuie sa te asiguri ca axul are aceeasi prindere (conica, cilindrica cu pana).
E ca si cum ai intreba "volanul asta de Dacie se potriveste la masina mea?" - ce masina?

| mafiotuXXL explică:

Dai pace ca amm rezolvat nu-i bunewinking ca imi trebuie de 3 Kwwinkingmss