| Edmonds2342 a întrebat:

Huawei p10 lite sau mate 10 lite? Merita diferența de 350 de lei? Va rog, DOAR CEI CARE DETINETI UNUL DIN CELE DOUA MODELE RASPUNDETI. In teorie știu și eu cum stă treaba. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| adi2003 a răspuns:

Eu il scot dimineata la ora 6 de la incarcat si il pun seara pe la ora 23 cand mai am vreo 5 % baterie si il folosesc adica azi am stat cam 3 ore pe yt am jucat 2 ore pubg si restul pe insta si Facebook nu se incalzeste si nici nu se blocheaza acum mai am 9% baterie si l-am scos pe la 6 si ceva dimineata plus ca minez etn. Sper ca ti-am fost de ajutor!

13 răspunsuri:
| adi2003 a răspuns:

Eu zic ca merita am mate 10 lite si fratele meu are p10 lite si se vede diferenta adica ne jucam in fiecare seara si el are uneori lag si nu doar pe partea de jocuri e bun

| Edmonds2342 explică (pentru adi2003):

Mersi pentru raspuns, Adi. Inca o intrebare mai am daca nu te superi: te tine bateria macar o zi intreaga, daca il folosesti intens?

| Edmonds2342 explică (pentru adi2003):

Aa wow. Suna bine! Și încă ceva: cu camera cum se comporta? Am citit pe net că cele 4 camere nu sunt atât de eficiente in anumite condiții. Este adevărat?
Android ul a rămas la 7 sau au băgat actualizarea de 8?

| adi2003 a răspuns (pentru Edmonds2342):

Camera fata e super cea spate scoate uneori mai luminoasa dar e buna androidul a ramas 7.0

| Edmonds2342 explică (pentru adi2003):

Ți-a intrat macar update ul cu deblocare faciala?

| adi2003 a răspuns (pentru Edmonds2342):

Da, cred ca de 2 luni cam asa si azi am primit un update dar nu m-am uitat in setari inca sa vad ce s-a mai schimbat pentru ca nu prea am timp acum

| Edmonds2342 explică (pentru adi2003):

Aha. Am citit niste articole pe net cum că luna asta s-a dat drumul la Android 8 și pentru Huawei mate 10 lite. Mersi frumos pentru răspunsuri!

| adi2003 a răspuns (pentru Edmonds2342):

La mine inca nu a ajuns updateul de andr0id 8 speram pe viitor ma bucur pentru ca ti-am fost de ajutor

| Edmonds2342 explică (pentru adi2003):

Mersi inca o data. În curând fac schimbul de la p8 lite la mate 10 lite big grin

| Edmonds2342 explică (pentru adi2003):

Dar pe langa cea faciala, are deblocare inteligenta cu dispozitiv bluetooth?

| adi2003 a răspuns (pentru Edmonds2342):

Da, si prin wifi sigur sau nu mai stiu cum se cheama

| Edmonds2342 explică (pentru adi2003):

Mersi mult!

| adi2003 a răspuns (pentru Edmonds2342):

Eu il scot dimineata la ora 6 de la incarcat si il pun seara pe la ora 23 cand mai am vreo 5 % baterie si il folosesc adica azi am stat cam 3 ore pe yt am jucat 2 ore pubg si restul pe insta si Facebook nu se incalzeste si nici nu se blocheaza acum mai am 9% baterie si l-am scos pe la 6 si ceva dimineata plus ca minez etn. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| TheJoke97 a răspuns:

Cei care vor sa isi vanda produsele mereu o sa faca chestii de genu, poate ca nu stiai dar e o diferenta putin cam mare pentru doar sa zic asa un ex cu un procentaj de 2% mai bun deci nu, nu merita sa dai 350 de lei in plus (aprox 2% mai bun)