| al3x955 a întrebat:

Ieri m-i s-a terminat contractul cu romtelecom, nu mai am programe la televizor dar in schimb pot apela si sta pe internet...trebuie sa platesc in plus, daca sa zicem folosesc internetul inca 5 zile(pana ma duc sa predau modemul si recieverul) de la incheierea si expirarea contractului?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Nu, nu trebuie. Dar ai grija sa faci rezilierea contractului, sa nu cumva sa ti-l prelungeasca ei in mod automat.

| al3x955 explică (pentru antimulte):

Am trimis cerere de reziliere acuma 1-2 zile oricum multumesc frumos

2 răspunsuri:
| 83Cosmin a răspuns:

Parerea mea e ca da, o sa platesti in plus, mai bine sunai si intreaba sau citeste cu atentie ce e scris in contract.