| Iuliana_Roxana_1999 a întrebat:

Imi dati idei pentru un proiect la chimie in power point, va rog? Despre orice, numai ca sa se incadreze in chimia de a 9a.

Răspuns Câştigător
| Sayori a răspuns:

Nu cred ca se incadreaza in clasa a noua, dar ai putea face ceva interesant precum istoria atomului. Poti ciuguli informatii de aici si dai copy-paste in powerpoint :o3
http://www.referat.ro/referate/Istoria_atomului_6284.html

Bye-bye :o3

| Iuliana_Roxana_1999 explică (pentru Sayori):

Tocmai citeam ceva despre asta. Merci! :3 Fundita!

| Sayori a răspuns (pentru Iuliana_Roxana_1999):

CU placinteee puppy dog eyes

| Iuliana_Roxana_1999 explică (pentru Sayori):

:3

5 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Nu stiu exact ce faci tu la a 9 a. Un proiect despre atom ar fi dragut zic eu.

| hellangel852 a răspuns:

Poti face un proiect despre numarul atomic al elementelor, si importanta lui. o molecula este dif in functie de acest numar respectiv si rolul. poti gen poti face despre carbon si gen izotopii c12 c14. si datarea cu carbon. sper ca te-am putut ajuta!