| Smile_3473 a întrebat:

Imi explica si mie ce inseamna asta : 53 puncte (641 in ultimele 7 zile)?! NU inteleg... am 53 de puncte din care 641 in ultimele 7 zile? cum vine asta?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se pare ca robotelul TPU s-a stricat nitel.Toata lumea are probleme.Am anuntat administratia sa remedieze situatia. Fi linistita ca punctele nu se pierd!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Asta inseamna ca ai acumulat atatea puncte, site-ul are ceva dificultati si nu updateaza toate punctele, decat pe cele din paranteza, acolo ai totalul de puncte tongue

| xD a răspuns:

Cele 641 de puncte se adauga la punctele totale la sfarsitul saptamanii big grin