| ByZZy a întrebat:

0 puncte (722 in ultimele 7 zile)

imi explica si mie cineva? adica eu sunt noua pe aici si nu prea le am cu astea... dau fundita?:*

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Inca nu ti l-ea raportat.In maxim o zi ti le va raporta.Nu-ti face griji.Verifica si maine si vezi daca iti apar punctele.

3 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Punctele ti se vor aduna la sfarsitul saptamanii, adica din 0 vei avea 722(+cate mai faci pana ce se sfarseste saptamana).

| Micheline a răspuns:

La toti ni se intampla la felwinking. Stai linistita ca o sa se rezolve.Nu o sa se intample nimic cu punctele acumulate pana acum.happy

| criss:) a răspuns:

Pai o sa dureze ceva timp pana cand o sa iti vezi punctajul.acum punctajele se calculeaza.happy