| fghjklkj a întrebat:

Am o intrebare de ce la profil spune ca am 381 de puncte si in paranteza spune ca am 974 in ultimele 7 zile? Imi puteti explica?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Punctele din paranteză, cele din ultimele 7 zile, se actualizează de mai multe ori pe zi decât totalul de puncte, care este actualizat doar o dată la 24 de ore.

Mai bine nu-ți bate capul cu puncte și alte minuni, ci ajută pe cine poți cu câte-un sfat sau doar simte-te bine, socializând.