| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Cand ma joc Counter strike imi merge greu... adica se misca greu si nu merge repede. Am umblat in options dar habar nu am ce are. Daca apas "shift" merge greu si mai greu, dar nu imi merge normal merge mai incet ca de obicei. Ce trebuie sa fac? aveti idee?

Răspuns Câştigător
| spawns a răspuns:

Scrii in consola rate 3500
cl_updaterate 20
cl_cmdrate 40
Daca iti face la fel ori este din vina serverului ori trebuie sa mai inchizi din programelele care ruleaza.

1 răspuns:
| spawns a răspuns:

Scrie in consola
rate 3500
cl_updaterate 20
cl_cmdrate 40
Daca nici asa nu merge este din vina svr ori din vina programelelor care ruleaza.