| Benz a întrebat:

Imi merge TDU 2 cu aseste componente?
Procesortongueentium Dual Core G860
Placa video:MSI nVidia GeForce GT630, 2048MB
Ram:2gb

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Depinde doar de tine, ce sistem de operare ai, cat de curat este, cat de noi sunt driverele, dar la medium iti va merge lejer, posibil si la high dar cu fps mici, eu prefer sa joc cu peste 50 fps.

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Da va functiona dar nu la capacitatea lui maxima (high) ce rezolutie are monitorul tau?

| Benz explică (pentru SasNetRomania):

1680 x 1050 pixeli cred nu te supara cum adica nu la hight? va merge putin in reluare?

| SasNetRomania a răspuns (pentru Benz):

Depinde doar de tine, ce sistem de operare ai, cat de curat este, cat de noi sunt driverele, dar la medium iti va merge lejer, posibil si la high dar cu fps mici, eu prefer sa joc cu peste 50 fps.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va merge la medium asa

| Benz explică:

Scuze pe :-p