| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da cineva fisierele urmatoare originale nemodificate de la Metin 2? patch. txt, patch.add, patch.ver si unis000. dat din folderul principal Metin. Ca eu am luat niste fisiere dintr un asa zis program de dezactivare scut si am vazut mai incolo ca era de fapt un backdoor.Am sters programul ala dar au ramas fisierele. Deci de asta va rog sa mi dati fisierele alea.Lasa ti mi id ul aici sau in mesaj.

1 răspuns:
| AddeAndre14 a răspuns:

Pai poate nu pentru ca unele pot fi virusate si ti-ai pute strica compiuterul...dar stai linistita si mie imi place metin2 dar nu pot sa il descarc...sadsadsad