| 8paulica a întrebat:

Dati-mi programe care elimina fisierele nedorite si care au ramas de la dezinstalari si care au ramas in plus, fisiere care doar imi reduc din viteza calculatorului!

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

NU descarca avg pc tune up. Avg simplu ca antivirus este foarte bun, dar tune up e praf, pentru ca-ti dezactiveaza prea multe lucruri iti sterge fisiere pe care doar el le considera in plus, dar care iti trebuie.
Recomand Ccleaner, este cel mai bun dupa mine.

| adyy95 a răspuns (pentru MenInShadow):

Daca stii sa il setezi ce sa faca dupa mine este excelent si la mine la inceput tot asa stergea tot ce nu trebuie dar dupa l-am setat si acum merge brici laughing!

| MenInShadow a răspuns (pentru adyy95):

Poate, dar din intrebare, se pare ca userul nu are foarte multa experienta in calculatoare, asa ca nu e nevoie sa-l complici cu tot felul de setari la nu stiu ce programe.
Daca nu se pricepe, trebuie sa invete usor, usor, si din prorpie initiativa asta daca vrea.
Dar daca nu vrea, poate incerca ceva la fel de bun, si mult mai usor de folosit, cum este Ccleaner.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CCleaner/curatare registru gaseste o parte din fisierele orfane. Pe viitor foloseste un program de dezinstalare (nu uninstalul programului) care inlatura toate fisierele. Eu folosesc Revo Uninstaller pe modul avansat, dar mai sint si altele.

| PolBoss a răspuns:

Ccleaner

| adyy95 a răspuns:

Descarca AVG PC TuneUp 2012 este foarte bun eu il folosesc si pc-ul meu functioneaza intotdeauna foarte bine

| Tyrr a răspuns:

Ccleaner

| donemerico a răspuns:

JetClean 2.0.