| Cretzu1 a întrebat:

Imi poate da si mie cineva un site in care sa-mi pot descarca un program de drivere full? dar sa fie si gratis cand il utilizez si cand il descarcbig grin dau fundita celui ce ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Nu vreau să par insistent cu unele programe însă după ce ai vrea tu aș zice că driver pack solution, varianta FULL este perfect. Are aproximativ 4 GB, e gratis și instalează toate driverele odată.
După ce îl folosești:
1. Mergi în Control Panel, la Add or remove programs şi dezinstalezi DriverPack Updater.
2.Click pe Start, Run, scrii msconfig.exe, dai enter, mergi la Startup şi debifezi DriverPack, dai Apply şi Ok.
Spun asta fiindcă programul va face modificări prin regiştrii sistemului şi îşi va face update iar update-urile îţi consumă din viteză, ar fi recomandat să nu ai niciun update service instalat.
Plus că nu are nevoie de conexiune la internet, doar dacă nu găseşte driverul în pachet.

Dacă ţi se pare util, atunci, pentru programe intră pe www.ninite.com bifezi ce program doreşti, click pe Get Installer iar siteul îţi va instala acele programe selectate de tine automat.

Un alt program bun de instalare a driverelor este Driver Genius http://goo.gl/cL9am însă le instalezi manual.

| Cretzu1 explică (pentru DDCC):

Esti de belearolling on the floor mersi mult chiar ai raspunsurile la intrebarile mele si imi sunt foarte utile ti-as mai da o funda dar din pacate nu se mai poatesad ...esti tare happy

| DDCC a răspuns (pentru Cretzu1):

Cu plăcere.
big grin
Nu aș avea ce face cu atâte "fundiţe", mersi oricum de ofertă.
hee hee