| Iuniaa a întrebat:

Imi poate spune cineva cu aproximare cam cate pagini se pot face dintr-un caiet studentesc in Microsoft Office Word marimea scrisului 16-18. cam cate pagini ar lua 60 de file de caiet?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde foarte mult de marimea scrisului pe pagina de caiet si de felul cum este scris(mai inghesuit ori mai aerisit). Scrie o pagina de caiet in Word si o sa vezi cat o sa faca 60 pagini. Si mi se pare prea mare marimea 16-18, o marime de 14 este una normala. Succes si numai bine!

| Iuniaa explică (pentru Ioandelasal):

Cu multaaaa intarziere, dar multumesc din suflet! happy

3 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Pai depinde cum e scrisul de pe caiet. dar cred ca va ajunge pe la 40-45 de pagini.

| BaiatuFitzosu a răspuns:

NU stiu sigur dar cred ca vreo 45 - 50!