| EllyCA a întrebat:

Imi puteti da si mie niste poze cu costumatia geto-dacilor? va rog am mare nevoie!

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Totul este pur imaginar, daca ai vazut Xena fii sigura ca asa aratau armurile si costumele.Ma rog nu prea artistic, asa mai din topor, taranesti acolo anexeaza si portul ciobanesc cu cojocul mitos si esti aproape de tot.Totul era cusut, insailat manual si de aceia zic mai din topor Bafta.

| angel74dm a răspuns:

Scrii la google geto-dacii (aşa cu liniuţă) apoi selectezi "Imagini" din coloana din stânga...