| alabalaportocalaaaaaa a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon foarte bun si foarte rezistent la cazaturi? Unul bun; daca ar fi si smartphone sau ceva, ar fi minunat.Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| RoxanaCC a răspuns:

Samsung galaxy xcover spuneau ca e rezistent la cazaturi

| dilymack300 a răspuns:

Samsung Xcover 271, bateria tine pana la 7 zile vorbit cam 30-50 min/zi, cam 10-20 min browsing, foarte rezistent la cazaturi, apa si are si semnal bun.
http://www.gsmarena.com/samsung_xcover_271-3415.php

| moneyrumour a răspuns:

Iti recomand Telefonul mobil CAT B15: Perfect pentru cei care isi doresc un telefon rezistent la socuri, apa si praf
--->> ...a-si-praf/