| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteţi spune câteva profile de facultăţi pentru mine, sunt la uman!?

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Academia de Politie, Limbi straine, Litere, Drept, Relatii internationale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drept, Relatii internationale, Limbi straine si cam orice nu e bazat pe stiinte exacte.

| JustMusic a răspuns:

Eu iti recomand sa intri pe siturile universitatilor, depinde unde vrei sa mergi Iasi, Cluj, Bucuresti Timisoara, etc., si sa verifici ce facultati au si ce profile are fiecare - de obicei exista si o scurta descriere la specializari sa ai idee in ce te bagi.