| Ecaterina a întrebat:

Imi puteti spune o lista de concursuri sau macar citeva, internationale de limba si literatura romina sau de poezie ce au sa aiba loc in 2011?

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Vrei sa participi la vreun concurs de limba "romina" sau de "poezie"? Nu te supara, dar invata mai intai sa scrii corect.

| Ecaterina explică:

Ma ierti, insa este o ora tirzie, si sunt in sesiune asa ca sunt surmenata, bonus ca sunt rusoaica si incerc sa ma exprim coerent si bine, insa mi-au scapat anumite erori asa ca imi cer scuze inca odata.