| fluture2404 a întrebat:

Imi puteti spune pentru 1, 700 kilometri cati litrii de benzina mi-ar trebui si cat ar costa?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde in ce rezervor pui benzina aia! Ca nu se compara consumul unui avion cu al unui Hummer si cu al unui Logan.

| frvtel a răspuns:

Pentru ce? Avion, masina, motocicleta, scuter?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce "neam de manivela" esti tu? nu spui nimic despre consumul masinii, nici macar nu dai vreo info despre ce masina e vb, daca e turism sau camion, nu indici capacitatea motorului si-ti inchipui ca noi suntem mama Omida?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa., era sa uit, sa stii ca oricat de multi litri ar fi, ei se scriu tot cu un singur "i"!