| Tyna33 a întrebat:

Imi puteti spune si mie pana in cat trebuie sa se incheie mediile? Eu stiu ca ar trebui pana in aceasta saptamana,dar mai dam un test luni, deci ma cam insel...

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Majoritatea se vor inchide saptamana asta, dar unde sunt probleme se pot inchide pana miercuri 19 iunie.

| davirob a răspuns:

Scola este pana pe 21 iunie, adica vinerea viitoare, iar mediile trebuie incheiate pana pe 19 iunie adica miercuri, deci pana atunci poti da multe teste

| Tyna33 explică (pentru davirob):

Of! si eu speram ca glumeste cu testul ala sad

| davirob a răspuns:

Nu uita funda...big grin

| davirob a răspuns:

P.S.Nu iti face griji daca ai trecut de celelalte vei trece si de astea

| IcemanFRS a răspuns:

Depinde de clasa ta, eu sunt a 8-a și mâine trebuie să se încheie toate.În general se încheie în ultima săptămână miercurea.