| ZappTV a întrebat:

uitati, mai este o saptamana pana la vacanta de iarna. in saptamana asta trebuie sa dau un test la fizica dar eu nu pot merge la scoala deoarece sunt in cantonament la fotbal. iar mediile se incheie dupa o saptamna dupa ce s-a terminat vacanta de iarna, credeti ca o sa-mi de-a testul dupa vacanta? eu sper ca da, deoarece vreau sa imi incheie media.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Discuta situatia ta cu profesorul de fizica si cu dirigintele.
Daca ai suficiente note, atunci e posibil sa-ti incheie notele.
Daca nu ai suficiente note, atunci vei putea da test imediat dupa vacanta.

| PaulSergiu a răspuns:

Eu zic sa nu te joci cu focul du-te la lucrare poti repeta anul daca nu iti incheie media!