| bhaaa a întrebat:

Imi spune si mie cineva, ce sa fac sa revin la vechiul facebook? primul... timeline e nasol, parca ar fi hi5sad urgent va rog. funda:X

Răspuns Câştigător
| generallyillusion a răspuns:

Din cate am inteles, este imposibil sa revii la cel vechi.

| itsoft a răspuns (pentru generallyillusion):

Incearca sa scrii ackolo unde scrie Search-- deve dai ok si la Apps si in stanga ai Disable Apps sau Delete! Eu asta am vazut pe Youtube, dar nici eu nu am reusit, Singura solutie este sa facem alt cont pe FaceBook

2 răspunsuri:
| stefanstef2001 a răspuns:

Nu stiu, mie imi da vechiul facebook, poate ai dat tu pe ceva?