| stuff0happens a întrebat:

Imi zice si mie de unde descarc si eu WoW (World of Warcraft) desfasurat + cele doua expansiuni. Sa descarc pe fiecare in parte imi ia o intreaga zii. Nu conteaza ce pach are ma intereseaza numai sa aiba si expansiunile.

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Si crezi ca descarcind-ul "desfasurat+cele doua expansiuni"v-a dura mai putin? E vorba de citi Gb dowloadezi.

| stuff0happens explică:

Toate kiturile au mult mai mult decat jocul desfasurat? Si la ce te refereai cu motorul de cautare?