| Rizer a întrebat:

In Austria ce fel de messenger este?
Cum adauga in lista?
Am pe cineva acolo si i-am dat id meu de mess si mi-a zis ca numerge, trebuie sa il dau cu tot """@yahoo.com""""?
Mi la trimis si respectivul dar nu merge sa-l adaug in lista!
Cum sa fac oare?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate la urma are @ymail.com. Da-i adresa de email completa! si merge! sau cere-i lui adresa de email completa!

| qtheodora a răspuns:

Varul meu este in austria si merge sa vb cu el pe mess...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ce-ti mai face tata? urari de sanatate din partea meabatting eyelashes

| pbkbtttllll a răspuns:

In primul rand intreaba respectiva persoana daca foloseste tot yahoo messenger, pentru ca este posibil sa aiba Skype. Daca nu are, trebuie sa-si faca id pe site la yahoo si sa-si ia aplicatia de messenger yahoowinking

| Yulii a răspuns:

Cei din Australia folosesc ***@hotmail***. Baga tu acea persoana cu ***@hotmail***. Succes!