| Diabloo a întrebat:

În cât timp cade coaja unui tatuaj? Și dacă simt uneori o ușoară usturime(durere) e normal?
Ps: tatuajul l.am făcut acum 3 zile

5 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Aproximativ 2 saptamani, iti sugerez sa iti cumperi o crema speciala pentru tatuaj costa in jur la 45 de lei

| Diabloo explică (pentru georgeenglezu2016):

Din câte știu Bepanten e buna dar sunt în Anglia și nu am găsit așa ca folosesc Nivea e Ok?

| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru Diabloo):

Bepanten este foarte bun si este recomandabil pentru tatuaje, nivea nu este ok fiindca este parfumabil, cauta pe net solutii, cauta in Anglia kanamicina ceva de ochii poti cumpara

| Moldoveanu15 a răspuns:

Depinde de piele. Max 1 sapt jum - 2. E normal sa te usture. Cumpara o crema speciala pentru tatuaje o sa te ajute.

| Diabloo explică (pentru Moldoveanu15):

Din câte am înțeles Bepanten sau ceva de genul e buna dar sunt în Anglia și nu am găsit și folosesc Nivea e Ok?