| Andreimachoman a întrebat:

In cat timp de sala iau 2 cm in brat? fara suplimente!

6 răspunsuri:
| DoctorulLove a răspuns:

Oho iti tebuie deci sa ridici numai greutati si cu o alimentatie bogata si echilibrata (mancare), poate in 4 luni cel mai scurt timp.

| RaVuL a răspuns:

Fratee tragi bine si in 2 luni ai 5 cm in brat. Dar trebuie sa tragi bine.
Fundaa

| Cosmin86 a răspuns (pentru RaVuL):

Serios? sportivii profesionisti pun 1-2 cm / an si tu pui 5 cm in 2 luni? Poate muschi + grasime, in niciun caz doar muschi pur.

Copii mici

| cristina10cris a răspuns:

Pai cam 2 saptamani

| berelahalba a răspuns:

Asta nu ai de unde sa stii depinde de tipul tau somatic nu e vorba de timp aici, este vorba de cum lucrezi si ce alimentatie ai si odihna somn!

| Stefan_9606 a răspuns:

O luna cel putin happy