| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp se vad cresteri ale masei musculare cu sala? Fara nici un fel de suplimente

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De tine depinde totul. Cu cat tragi mai mult, corect si bine cu atat se simte de pe o saptamana pe alta. Iti dai si tu seama ca nu in 2 zile, dupa 3-4 luni se va simti ceva, dar nu extrem, gandeste-te ca nu iei nimic, fara proteina si alte chestii. Natural se face mai greu dar este mult mai frumos!

| presus a răspuns:

Nu o sa observi nicio crestere semnificativa a masei musculare in cateva luni de sala. In sportul asta trebuie sa ai rabdare si sa te pasioneze ceea ce faci. Daca ai un regim bogat in proteine si carbohidrati, un program de odihna suficient, un antrenament bun, sa zicem ca s-ar observa ceva in 6 luni. Suplimentele ajuta!

| Regedesubmunte a răspuns:

Minim 3 luni!

| Anirbas a răspuns:

2 luni