| DeeDee_5322 a întrebat:

In cat timp se vindeca un pierce in ureche?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Bulinăăă a răspuns:

6 luni happy nici de ucm 2 saptamani straight face

pierceul in ureche nu doare cand il faci dar apoi doare si te cam deranjeaza cand dormi laughing

am citit p eun site ca 6 luni trebuie sa astepti ca sa fie facut normal o gaura fara brobleme fara cojita si inroseli

| Bubbles_8156 a răspuns:

Mi'am facut eu piercing lobe, si intr'o luna s-a vindecat, si dupa l'am lasat vreo 1 sa se astupe, si cand am vrut sa bag iar cercelul nu se astupase. happy
deci eu cred ca o luna fara problema, acum cred ca depinde si de organism.

multa bafta.

| Wanna_1916 a răspuns:

Maxim 2 saptamani