| YahOOzOOp a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi! Are cineva de aici pierce in limba?
Vreau si eu sa imi dau dar nu sunt foarte bine informata in legatura cu asta.Cum ar trebui sa decurga datul piercului? Ca un pierce in ureche? Se poate intampla ceva? O sa curga mult sange? Dupa ce imi dau pierce-ul cum ar trebui sa il ingrijesc? In cat timp se vindeca? Va roog ajutati-ma si dati-mi cat mai multe sfaturi!

Funada + voturi la toate mesajele!

Multumesc! Geo...

1 răspuns:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Sange bine inteles ca o sa curga.cam 1 luna ar trebui sa stai cu cercel de argint NU TINICHIA NU AUR CA SE VA INFECTA! e putin dureros. putin mai dureros ca unu in ureche si sange curge putin...pe moment...

nu o sa se intample nimic crede-ma laughing dar e nasol cand mananci si cand dormi...te sfatuiesc cand mananci si cand dormi sa-l dai jos laughing)e tare deranjatt

Eo zic sa iti dai nu e dlok periculos happy

dar sa no pui tinichea sau aur timp de 1 -2 luni ca se va infecta
poti pune argint sau dala medicinal

crede-ma stiu =D

funda?