| Priap a întrebat:

In ce tara mai merge treaba? din cate se pare in Italia si franta nu prea

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

In ce sens sa mearga treaba? Ca si pib al tarii, ca venituri personale, rata a somajului scazuta sau?

| Priap explică (pentru mont):

Ideea e ca peste 2 ani vreau sa plec din tara si nu stiu unde mai exact, vreau sa ma duc si de acolo ma descurc eu, primele zile o sa dorm pe unde apuc pana gasesc ceva

| mont a răspuns (pentru Priap):

Vezi cu o agentie de ocupare a fortei de munca, ceva firma de intermedieri contracte de munca in strainatate.

| Priap explică:

Cu nemtii nu prea te joci