| anonim_4396 a întrebat:

In clasa a 9a se face Balul Bobocilor neaparat? Si daca "da", ziceti-mi si mie in ce consta.(cei care ati avut Balul Bobocilor). dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Gini a răspuns:

Hey!
Da se face in 98% din licee. Acum patru anii la mine in liceu nu sa facut.
In ce consta in niste probe.
Defilezi intr-un costum elegant, in pijamale, trebuie sa dansezi cu partenerul sau partenera tinand un mar pe cap fara sa cada, se leaga parteneri la ochii si trebuie sa ii dea sa mance savarina etc... sunt multe probe acum depinde pe care le alege profi.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Balul bobocilor se face in fiecare an fieca vrei fie ca nu vrei, dar e problema ta daca vrei sa mergi sau nu, balul bobocilor este pentru cei de a9-a care tocmai au intrat la liceu, la bal pot venii atat profesorii cat si cei de a12-a,e o petrecere in care nu se mananca,doar se bea si se danseaza,eu anul trecut balu l-am facut in clubhappy. acum depinde.dar vei sti cand se for afisa prin liceu postere cu balu bobocilor,bal de craciun, de paste, festivalul primaverii si multe altelehappy

| iRock a răspuns:

Buna Madalina! Balul bobocilor consta intr-o zi aleasa de voi intr-un club,sau loc anume unde o sa va distrati, o sa aveti si concursuri pentru dans si multe alte competitii, cel putin asa a fost la mine. O zi frumoasa!

| robertstoica96 a răspuns:

Nu este neaparat dar multi colegi vor deoarece este o ocazie de neuitat si plus de asta debea te mai distrezi sti si eu am participat este o eveniment pe care nu trebuie sal ratezi paerea mea deci cum am zis te distrezi mananci bei sti in orice caz e super