| Belciu a întrebat:

In legatura cu certificatul de nastere al bunicului. Cred ca ar trebui initiat un proiect de lege contra acestor abuzuri. Am fost la Primarie si mi s-a spus ca nu am dreptul sa-l cer decat in instanta. A cerut si mama( fiica lui) si tot asa i s-a raspuns. Traim in Romania...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si eu ce ti-am spus la intrebarea anterioara?

1 răspuns:
| PornoxxlSelect a răspuns:

Nu cere certificatul original pentru ca nu il vei primi, cere o copie legalizata care iti va inlocui originalul si pe care o vei putea folosi la notariat sau unde te intereseaza. Daca mai ai intrebari lasa-mi un comentariu aici http://baniafaceri.wordpress.com/ si am sa-ti raspund in cel mai scurt timp