| Elii13 a întrebat:

Am o mica mare problemuta. Cainele meu mi.a mancat certificatul de nastere si vreau sa stiu daca pot lua o dublura de la notar, primarie sau de oriunde altundeva. Eu mai am copii acasa, dar de multe ori mi.a fost cerut certificatul original la scoala sau la alte chestii de genul. Va rog mult da.ti.mi un raspuns concret. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| MissCosmos a răspuns:

Daca ai buletin trebuie sa mergi la primarie la starea civila ca sa caute in arhiva.Totusi cauta pentru copii prin casa.